קידום אתרים, קידום אתר, קידום בגוגל, שירותי קידום, קידום באינטרנט
קידום אתרים
קידום אתר קידום אתר
קידום באינטרנט

 

דף הבית - קידום אתרים

מאמרים באתר

מדריכים

מילון מונחים SEO

צור קשר
 

 

 

צרו קשר לקבלת פרטים בנושא קידום אתר

 

חבילות אחסון אתרים SEO

ספקי האחסון מציעים לך חבילות SEO?

חברות ומקדמי אתרים רבים הבונים רשת אתרים נרחבת ומעשירים אותה לעיתים תקופות נתקלו בבעית אחסון אתרים.
לכל שרת אחסון יש כתובת אייפי אחת או יותר המשמשות אותו לזיהו מול העולם, כאשר אתר מאוחסן על שרת הדומיין שלו (רשומת הA) מופנה לכתובת האייפי של השרת.
גוגל יודע לזהות את כתובת האייפי של השרת עליו מאוחסן האתר, כאשר שני אתרים מזוהים בעלי אותו אייפי אוטומטית נרשמת הדדיות בינהם,
הדדיות בין אתרים כמו שהזכרנו במאמרים קודמים משפיעה על אופי וחוזק הקישורים ברשת האתרים שלנו ומחלישה אותם (ראה מדריך בנית קישורים לאתר).
כתובת אייפי מתחלקת ל4 מחלקות A.B.C.D, מומחי קידום אתרים סבורים שהדדיות נרשמת ממחלקה C זהה והילך (כלומר 192.168.15.4 ו 192.168.15.100 עדיין נחשב הדדי).
על מנת ליצור הפרדה בין האתרים נהגו מקדמי האתרים לפנות למספר חברות אחסון ולאחסן כל אתר בחברה שונה כדי לקבל כתובת אייפי שונה,
ספקי האחסון זיהו את הצורך העולה וגובר בכתובות אייפי שונות והיום ניתן למצוא אצל מרבית ספקי האחסון חבילות SEO.
יש לשים לב שקיימת הפרדה מושלמת של האתרים, חברות אחסון רבות כוללת בחבילות SEO שלהן רק אייפים שונים ממחלקת C וכאן נגמר הסיפור.
על מנת שהחבילה תהה יעילה יש לשים לב גם לשמות השרתים ולשרתי הDNS (אם בשימוש), ניתן להשתמש בשירותי הDNS של חברות הדומיין על מנת לפתור את הנושא.
חבילות אחסון אתרים SEO הן פתרון אופטימלי למקדמי אתרים שכן נכללים בהן מספר כתובות אייפי שונות המציגות כל אתר בפני עצמו ויחד עם זאת חוסכות לנו את כל הסרבול שבעבודה מול מספר ספקי אחסון, הפקת חשבוניות כמה פעמים, מועדי תשלום שונים, תמיכה ועוד..

מילון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קידום אתרים | קידום אתר | קידום בגוגל