קידום אתרים, קידום אתר, קידום בגוגל, שירותי קידום, קידום באינטרנט
קידום אתרים
קידום אתר קידום אתר
קידום באינטרנט

 

דף הבית - קידום אתרים

מאמרים באתר

מדריכים

מילון מונחים SEO

צור קשר
 

 

 

צרו קשר לקבלת פרטים בנושא קידום אתר

 

קידום אתרים באינטרנט

בחירת חברה לקידום האתר שלי

שוק האינטרנט מוצף בחברות ומקדמי אתרים המציעים שירותי קידום לאתר שלך, חלקם מקצועיים יותר וחלקם פחות.
במאמר זה נעלה נקודות חשובות בבחירת חברה מקצועית ל
קידום אתרים, מה חשוב לדעת ורצוי לשאול על מנת לעזור לנו לבצע את הבחירה הנכונה.

מידע לגבי דרכי הקידום בהן משתמשת החברה -  לכל מנוע חיפוש ישנם קווים מנחים לקידום נכון בו, סטיה מקוים אלו ושימוש בדרכי קידום לא אתיות כגון כובעים שחורים עלולה לגרור עונשים כבדים מצד מנוע החיפוש ואף העלמה מוחלטת של האתר מתוצאות החיפוש.

אמצעי הקידום והכלים העומדים לרשות החברה -  ככל שאמצעי הקידום הקיימים בחברה גדולים ומגוונים יותר, תוכל החברה להציע אסטרטגיות קידום שונות ולבחור את האחת התואמת ביותר את אופן האתר שלך.
מומלץ לברר מהיכן החברה מוציאה קישורים, שכן בניית קישורים מהווה גורם משמעותי בתהליך קידום אתר. ישנן חברות רבות העושות שימוש מאסיבי בטכניקה זו ובונות מאגר קישורים זול ופשוט על מנת לבצע מניפולציות על מנועי החיפוש, קישורים איכותיים יעניקו ביצועים טובים יותר וקידום לאורך זמן.

דוגמאות לאתרים שקודמו בעבר ע"י החברה - האם עבודות קודמות של החברה עדיין נושאות פרי? היכן ממקומים אתרים שנה לאחר עבודת הקידום?
קיימות חברות המשתמשות באמצעים מהירים על מנת להקפיץ את האתר לתוצאות הראשונות במהירות, ברב המקרים האתר יורד חזרה בתום עבודת הקידום במהירות זהה למהירות שעלה.
ברר פרטים ברשת אודות החברה, קרא פורומים  בנושא
קידום אתר, מקדמי אתרים מקצועיים נוטים לכתוב מאמרים בנושא ולחלוק מידע ברשת.

סקר שוק - כמו בכל תחום אחר גם כאן מומלץ לבצע סקר שוק, לקבל הצעות מחיר ממספר חברות שונות ולבחון את התנאים שמציעה כל אחת, אף חברה לא יכולה להבטיח את התוצאה הראשונה במנועי החיפוש, מנועי החיפוש פועלים על פי קריטריונים קבועים אין פתרונות  קסם ודרכי קיצור.
טווח המחירים של עבודות קידום זהות הוא דיי בנאלי, הצעה זולה משמעותית מחברת קידום או מקדם אתרים תעלה ספק שכן איפיון האתר לא בוצע נכון,
או קיימת אסטרטגית קידום זולה שלא תואמת את שאיפות האתר שלך.

מחירי פרויקט קידום אתר - תחום קידום האתרים נחשב לתחום לא מסודר באזור הצעות המחיר, זאת כיוון שלכל פקוייקט נתונים שונים ולכן קשה לשים את האצבע על כללים גורפים בנושא.
אולם ניתן להתחשב בגורמים המשפיעים על גובה הצעות המחיר, הן מבחינת מאפייני החברה והן מצד האתר ויעדי הקידום.
בתחום החברה, קריטריונים כמו ותק החברה ונסיון קודם הינם נושאים בעלי חשיבות, ככל שחברה ותיקה יותר ובעלת נסיון בקידום אתרים ועבודה עם אתרים גדולים בפרט סביר להניח כי תוצאות התהליך איתה יהיו טובות יותר.
מבחינת האתר, שכלול של הצעות מחיר נובע בדרך כלל מנתונים כמו יעדי הדירוג הנדרשים, רמת התחרות בנושא האתר, ותק האתר, קהל היעד.

המלצות וחוות דעת ממכרים עסקיים - תמיד טוב לשמוע ולראות תוצאות עבודה אצל שותף עסקי כלשהו, בקש המלצות ממכרים עסקיים ששכרו חברה לקידום אתרים בעבר, יש לשים לב, לא תמיד אופן הקידום של אתר אחר יהיה זהה לשלך, כל עבודת קידום אתרים משתנה בהתאם לאופי האתר ומטרותיו.


 

מילון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קידום אתרים | קידום אתר | קידום בגוגל