קידום אתרים, קידום אתר, קידום בגוגל, שירותי קידום, קידום באינטרנט
קידום אתרים
קידום אתר קידום אתר
קידום באינטרנט

 

דף הבית - קידום אתרים

מאמרים באתר

מדריכים

מילון מונחים SEO

צור קשר
 

 

 

צרו קשר לקבלת פרטים בנושא קידום אתר

 

קידום והפצת חנות וירטואלית

יש לך חנות וירטואלית?! כמה טיפים לקידום החנות


כיום, לאור הקלות והפשטות שבהקמת חנות וירטואלית באמצעות פלטפורמות יעודיות שונות, כל אדם המבקש למכור מוצר או שירות כלשהו מסוגל להקים חנות וירטואלית.
אולם, מבחינת ההיבט הקידומי שבדבר, המשימה לאו דווקא קלה ולעיתים אף דורשת ידע והשקעה רבים יותר מאשר קידום אתר רגיל.
הסיבה לכך טמונה ברב המקרים במבנה החנות וניהול התכנים שבה. חנויות אינטרנט מרכזות המון מוצרים, את המוצרים מאפיינים בדרך כלל תמונות ותיאורים קצרים המועתקים מאתר היצרן לעיתים קרובות.
מבנה החנויות בחבילה הבסיסית לא תמיד מותאם מבחינת מבנה הקוד לצרכי קידום אתרים, לדוגמא יש עומק היררכי גבוה של תתי עמודים, אין תגיות מילות מפתח, אין כותרות H1 וH2 וכו'.
כיוון שחנויות נוטות לגדול לנפחים של אלפי עמודים פנימיים, קשה לעקוב ולתקן את הנעשה בשלב מתקדם של החנות (אך אפשרי) ולכן מומלץ לדאוג לשיפור האופטימיזציה והתכנים עוד בראשית דרכה של החנות.

כיצד ניתן לשפר את החנות שלנו?
הטיפ הראשון שלנו אליכם הוא להיוועץ במומחה קידום אתרים עוד בשלב אפיון המערכת, מקדם אתרים מנוסה יוכל להציע לכם אסטרטגיות קידום יעילות ודגשים חשובים לדרישות הספצפיות של המערכת.
כמו שהוזכר מעלה, רב חנויות האינטרנט לוקות בחסך בתכנים איכותיים, תכנים מועתקים מאתרי היצרן לא רק לא מועילים לנו אלא אף פוגעים בחנות שלנו (ראה גוגל פנדה).
נסו לשפר ולתבל את התכנים בחנות, הוסיפו מאמרים שונים אודות מוצרים עיקריים בחנות הכוללים הסברים והדגמות. כיום ניתן לרכוש תכנים וטקסטים מספקים חיצוניים, לכן אם אינך יצירתי מספיק תמיד תוכל לרכוש מאמר איכותי תמורת כמה שקלים.
המון חנויות כוללות מפרטים ורשימות נתונים של מוצרים, נתונים אלו מוצגים בעיקר בצורה של רשימה ארוכה. מומלץ להימנע כמה שיותר מטקסט שנראה לא טבעי (לדוגמא רשימה), פתרון שימושי הוא לציין כמה מאפיינים עיקריים של המוצר ולהוסיף קישור לדף אחר הכולל את רשימת המאפיינים המלאה.

פרסום והפצה של החנות
לפני שנרוץ לפרסם ולהפיץ את החנות שלנו צעד נבון יהיה לבנות מועדון לקוחות או הטבות של החנות שיכיל את כתובות האימייל של הרוכשים בחנות שלנו וגם כאלה שסתם מתעניינים במוצרים שלנו, באמצעות מועדון הלקוחות נוכל לשמר את הלקוחות שלנו ולהפוך אותם ללקוחות חוזרים.
קיימות חנויות הכוללות מערכות דיוור המאפשרות שליחת ניוזלטרים פרסומיים באופן מקצועי, אם ברשותך מערכת דיוור אלקטרונית, עשה בה שימוש והקפד לעדכן את לקוחות החנות לעיתים קרובות.
ניתן גם להשכיר מערכת דיוור ניוזלטר מקצועית מספקים חיצוניים ולעשות בה שימוש למועדון הלקוחות שלנו.

דרך יעילה להפיץ את החנות החדשה שלנו היא באמצעות קמפיין פרסומי שיתן לנו את הזינוק הראשוני לעולם הוירטואלי אליו נכנסו כרגע.
קיימות המון חברות בשוק שיוכלו להציע לך פרסום באינטרנט הכולל קמפייני קליקים וחשיפות למינהם, שיזרימו תנועת גולשים לחנות החדשה.
לפני שנבחר חברה שתערוך לנו קמפיין שכזה מומלץ ראשית לערוך סקר שוק רחב ומקיף בנושא פרסום באינטרנט, לבדוק עלויות שונות, דרכי פרסום, קהלי יעד ואפשרויות פילוח שונות של הקמפיין.
למידע רחב בנושא פרסום, שיווק והפצה באינטרנט מומלץ לקרוא את המדריך שלנו - שיווק באינטרנט.


 

מילון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קידום אתרים | קידום אתר | קידום בגוגל